Sinaps letiim anasayfa hakkımızda referanslar iletişim Facebook RSS
 
   
 
Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nün yönettiği Sigarasiz.org projesi örnek oldu!
Sigarasiz.org platformu ve çalışmaları, ABD'deki merkez Quit Tobacco International tarafından beğenilerek web platformları Sinaps tarafından yenilendi
Treluce Lighting kurumsal kimlik yenileme ve 2020 katalog tasarımları devam ediyor.
Nasa Aydınlatma markası Treluce'nin kurumsal kimlik, web projeleri ve katalog tasarımları tamamlandı.
Combating Domestic Violence Against Women Project, ajans seçiminde Sinaps'ı tercih etti.
AB ve UNFPA tarafından fonlanan ve KSGM'nin yönetimindeki projenin tüm tasarımları ve prodüksiyonlarını Sinaps İletişim tarafından yapıldı.
38. FIDH Human Rights Congress, Sinaps İletişim yükleniciliğinde İstanbul'da yapıldı.
FIDH tarafından dört yılda bir düzenlenen, Sinaps'ın ajans olarak grafik tasarım ve organizasyonunu üstlendiği kongre İstanbul'da yapıldı.
Boğaziçi Üniversitesi MAFM, Türkiye sineması arşivi dijital olarak yayında

Mithat Alam Film Merkezi'nin Türkiye Sineması Görsel Hafıza Projesi artık www.gorselhafiza.org.tr adresindeki dijital platformunda.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Suç ve Ceza Film Festivali

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 2011 yılından bu yana her yıl yeni temalarla yoluna devam ediyor.
TurkMall Reklam, Katalog Tasarım ve PR

Perakende sektörünün önemli firmalarından TurkMall'un reklam, katalog tasarım ve PR çalışmaları
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. web projesi ve sosyal medya yönetiminde beş yıldır Sinaps'ı tercih ediyor.

Akfen Holding'e bağlı Akenerji, dijital hizmetler konusunda tercih ettiği Sinaps İletişim dinamik yapısıyla pandemi sürecinde de hız kesmedi.
 
Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alan Film Merkezi 2020 Hisar Kısa Film Seçkisi belli oldu
Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren MAFM'nin 2005 yılından bu yana sürdürdüğü Hisar Kısa Film Seçkisi sonuçları açıklandı.
Tuk Tuk Elektrikli araçlar, artık Türkiye'de!
Elektrikli araçlarıyla dünyada ses getiren Hollanda'lı Tuk Tuk artık Türkiye'de. Geniş Bilgi için www.tuktukturkey.com
Nasa Aydınlatma yenilenebilir enerji yatırımlarına devam ediyor.
Treluce markasıyla aydınlatma ve yenilenebilir enerji alanlarında çalışmalarıyla Nasa Aydınlatma fabrika kapalı alanını 11.000 m2'ye artırdı.


 
   
 
SİNAPS İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. © 2011 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
powered by sinaps iletişim
 
Nedir Sinaps? Sinaps, beyin hücreleri arasında doğru iletişimi kurarak algılama, düşünme gibi zihinsel işlevlerle konuşma, yürüme gibi vücut hareketlerinin gerçekleşmesini sağlayan bağlantı alanlarıdır. Neden Sinaps? Sinapsların insan vücudunda oynadıkları rolü, tüketicilerinizle kuracağınız iletişimde, biz üstlenmek istiyoruz. Düşünmemizi, algılamamızı, hareket etmemizi sağlayan sinapslar gibi biz de ürünlerinizle tüketici arasında doğru ve etkili bir bağ kuruyoruz. Markanızın sektörde emin adımlarla ilerleyerek hedeflediği yere gelmesi için çalışıyoruz. Siz markanıza güveniyorsunuz. Biz de kendimize. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerini, bütünleşik pazarlama iletişimi çerçevesinde, doğru stratejiler ve en uygun çözüm yollarıyla sunan tam hizmet ajansıyız. Reklam, halkla ilişkiler, organizasyon, reklam ve tanıtım filmi prodüksiyonu, internet ve multimedya alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Sinaps İletişim, sahip olduğu tüm bilgi ve deneyimi, markanızın ihtiyacı olan iletişim çözümlerini üretmek, sizi hedeflediğiniz sonuçlara götürecek iletişim çalışmalarını tasarlamak için harekete geçirir. Çünkü biliyoruz ki doğru reklam markanıza ve ürünlerinize değer katar, ülke ekonomisine yarar sağlar.