Sinaps letiim anasayfa hakkımızda referanslar iletişim Facebook RSS
 
   
 

Sinaps İletişim Hizmetleri Ltd. Şti., reklam, halkla ilişkiler, tasarım, web tabanlı yazılım geliştirme, fotoğraf ve video prodüksiyonu ana faaliyet alanlarında hizmet vermek üzere 2006 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Sağlık, eğitim, tekstil, inşaat, perakende ve enerji gibi farklı sektörlerden müşterilerinin yanı sıra müşteri portföyünde sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri de yer almaktadır.

Reklam

Yaratıcı reklam fikirleri, özgün ve dikkat çekici tasarımlarla markayı/ürünü farklılaştırarak, etkileyici mesajların doğru kanallarla hedef kitleye ulaştırılmasında reklamı en etkili şekilde kullanıyoruz.
Televizyon, gazete, dergi, radyo, sinema, billboard ve şehir mobilyaları (otobüs durakları, raketler vb.), mobil mecralar (otobüs ve minibüs üstü reklam uygulamaları vb.), kapalı devre TV sistemleri (havalimanları, metro, alışveriş merkezleri vb.) ve internet dahil olmak üzere tüm mecralarla ilgili tasarım, prodüksiyon, medya planlama ve satın alma hizmetlerini veriyoruz.

Marka ve İletişim Stratejisi
Konsept Yaratımı
Yaratıcı Stratejiler ve Uygulamaları
Sektör Takibi ve Analizi
Tüketici Araştırmaları
Yeni Mecra Yaratımı
Medya Planlama ve Satın Alma

Tasarım

Reklam kampanyalarından web projelerine, logo ve kurumsal kimlikten ambalaja, broşür ve katalogdan araç üstü reklam giydirmeye, üç boyutlu animasyonlardan fuar standı ve katalog CD/DVD tasarımına kadar geniş bir yelpazede tüm tasarım gereksinimleriniz için hizmet veriyoruz.

Gazete, dergi, billboard, durak, raket
Amblem, Logotype tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımı
Kurumsal süreli yayın, bülten, dergi
Katalog, broşür, ajanda, takvim, ambalaj vb. basılı materyal tasarımları
Afiş/poster, pankart, dönkart vb. P.O.P malzemeleri
Web sitesi
Katalog CD
Üç boyutlu modelleme ve animasyonlar. Ürün modelleme, mimari proje vb.
Fuar standı tasarımı

Halkla İlişkiler

Halkla ilişkiler kapsamındaki tüm faaliyetlerinizi gerçekleştirirken, güçlü medya ilişkileri ağımızla özel haber, röportaj ve duyurumlarla bu faaliyetlerin medyada yer almasını sağlıyoruz. Medya ilişkileri, kurum içi ve kurum dışı organizasyonların düzenlenmesi, etkili kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, kriz yönetimi planları, müşteri, rakip ve sektör haberlerinin takibi, analizi ve raporlanması hizmetlerini veriyoruz.

Kurumsal iletişim ve danışmanlığı
Halkla ilişkiler
Medya ilişkileri
Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri
Kriz yönetimi
Medya takibi
Organizasyon

Internet ve Multimedia

Internet hizmetini standart kurumsal site uygulamasından çıkararak, pazarlamada etkin şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Tasarımda yarattığımız farklılığı içerik yönetiminde de hissettiriyor ve sanal ortamdaki pazarlama danışmanınız olarak hizmet sunuyoruz. İhtiyaç duymanız halinde e-ticaret ile sanal dünyada bir şubenizi açmanız ve satış yapmanız için gerekli teknik altyapıyı sizin için sağlıyoruz. Sitenizin kontrolünün sizde olmasını istiyorsanız güncellemelerin sizin tarafınızdan yapılabileceği dinamik web alt yapısını da sağlıyoruz. Interaktif multimedya tanıtım CD/DVD'lerinin tasarım, uygulama ve çoğaltım hizmetlerini veriyoruz.

Web sitesi tasarım ve uygulaması
Web programlama (Asp, Asp.NET, PHP 4 & 5, Actionscript, Javascript, CSS 2&3, XHTML, XML, Mysql, MS Sql)
İnternet ve interaktif pazarlama uygulamaları
Multimedya
Prodüksiyon

Prodüksiyon şirketimiz ve fotoğrafçılarımız ile reklam/tanıtım filmi, radyo reklamları, dublaj ve fotoğraf çekimi hizmetlerini kendi bünyemizde çözüyoruz. Firmanızla ilgili reklam ve tanıtım filmleri ile hedef kitlenize sizi en iyi şekilde sunacak fotoğraf çekimleri bizim işimiz. Bu çalışmalarla sizi, ürünlerinizi, üretim koşullarınızı ve süreçleri somut olarak gösterebileceğiniz yapımları üretiyoruz. Ayrıca çekimini yaptığımız etkinlik videolarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda internetten websitenizde, facebook sayfanızda canlı yayınlayabiliyoruz yani video streaming hizmeti de veriyoruz.

TV reklam filmi
Tanıtım filmi
Radyo spotu
Fotoğraf çekimi
Promosyon Ürünleri

Sinaps İletişim Hizmetleri, masa setinden ajanda ve organizerlere, hesap makinesinden anahtarlığa, çakmaktan kaleme, mousepadden fincana, şapkadan t-shirte, şemsiyeden çantaya kadar yüzlerce ürün çeşidi ile promosyon alanında da ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Standart promosyon ihtiyaçlarınızın yanı sıra size özel ve aynı zamanda hedef kitlenize cazip gelecek yaratıcı tanıtım malzemeleri de tasarlıyoruz.

 
Sinaps İletişim, bir tam hizmet ajansi olarak müşterilerinin ihtiyaci olan tüm pazarlama ihtiyaçlarina çözümler sunuyor.
Reklam
Tasarim
Halkla İlişkiler
İnternet ve Multimedia
Produksiyon
Promosyon Ürünleri
 
   
 
SİNAPS İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. © 2011 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
powered by sinaps iletişim
 
Nedir Sinaps? Sinaps, beyin hücreleri arasında doğru iletişimi kurarak algılama, düşünme gibi zihinsel işlevlerle konuşma, yürüme gibi vücut hareketlerinin gerçekleşmesini sağlayan bağlantı alanlarıdır. Neden Sinaps? Sinapsların insan vücudunda oynadıkları rolü, tüketicilerinizle kuracağınız iletişimde, biz üstlenmek istiyoruz. Düşünmemizi, algılamamızı, hareket etmemizi sağlayan sinapslar gibi biz de ürünlerinizle tüketici arasında doğru ve etkili bir bağ kuruyoruz. Markanızın sektörde emin adımlarla ilerleyerek hedeflediği yere gelmesi için çalışıyoruz. Siz markanıza güveniyorsunuz. Biz de kendimize. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerini, bütünleşik pazarlama iletişimi çerçevesinde, doğru stratejiler ve en uygun çözüm yollarıyla sunan tam hizmet ajansıyız. Reklam, halkla ilişkiler, organizasyon, reklam ve tanıtım filmi prodüksiyonu, internet ve multimedya alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Sinaps İletişim, sahip olduğu tüm bilgi ve deneyimi, markanızın ihtiyacı olan iletişim çözümlerini üretmek, sizi hedeflediğiniz sonuçlara götürecek iletişim çalışmalarını tasarlamak için harekete geçirir. Çünkü biliyoruz ki doğru reklam markanıza ve ürünlerinize değer katar, ülke ekonomisine yarar sağlar.